lten

sitemap2 Įrašai, filtruoti pagal datą: birželio 2022

Įrašai, filtruoti pagal datą: birželio 2022
22 birželio 30, Ketvirtadienis 11:32

Įgyvendintas Erasmus+ projektas

Panevėžio rajono, Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“  mokytojai, įgyvendindami „Erasmus+“ programos projektą „Smalsiam vaikui sumanus mokytojas“, 2021 m 2022 m dalyvavo mokymuose Islandijoje, Portugalijoje ir Prancūzijoje. Kursų metu turėjome galimybę naujai pažvelgti į ugdymo perspektyvas bei parsivežėme daug naujų idėjų. Gilinomės į skaitmeninių priemonių naudojimo galimybes ugdymo procese, į inovatyvius, aktyvius mokymo metodus, taip pat analizavome ateities klasės mokymo metodologiją. Turėjome galimybę patobulinti svarbiausias XXI a. kompetencijas: kritinį mąstymą, kūrybiškumą, bendravimą ir bendradarbiavimą. Įgytas naujas žinias taikome ugdymo procese, dalinamės su darželio bendruomene, taip pat su miesto bei rajono pedagogais.

Paskelbtas Naujienos
22 birželio 30, Ketvirtadienis 11:22

Sveikiname Vaidą ir Sandrą

Džiaugiamės ir sveikiname Vaidą Triabienę ir Sandrą Karvelienę įgijusias ugdymo mokslų profesinio bakalauro laipsnį ir pedagogo profesinę kvalifikaciją.

Paskelbtas Naujienos
22 birželio 01, Trečiadienis 11:05

Tarptautinė vaikų gynimo diena

Paskelbtas Naujienos

Rekvizitai

Renginių Kalendorius

Top
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "X" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos puslapyje Privatumo politika.