lten

sitemap2 Įrašai, filtruoti pagal datą: balandžio 2021

Įrašai, filtruoti pagal datą: balandžio 2021
21 balandžio 09, Penktadienis 10:09

Ką reiškia STEAM?

STEAM ugdymas – integralus, į kompleksišką tikrovės reiškinių pažinimą, pritaikymą ir problemų sprendimą kreipiantis mokinių gebėjimų ugdymas gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos kontekste. STEAM yra integruotas mokymas(-is), kuris padeda vaikams  įgijamas  žinias iš karto pritaikyti praktiškai.

Paskelbtas STEAM
21 balandžio 09, Penktadienis 09:27

Žiemos eksperimentai

Vaikai atliko įvairius eksperimentus su sniegu, vandeniu, druska, ugnimi. Šaltukas sušaldė vandenį ir jis  tapo žaisliuku, medelių papuošimu, baltas sniegas - tapo spalvotu. Vaikai savarankiškai tyrinėjo, eksperimentavo, atliko bandymus ir sužinojo apie vandens ir sniego savybes, kaip jie gali keistis besikeičiant oro sąlygoms ar veikiant juos druska, ugnimi. Atliekami eksperimentai vaikus skatino kurti, išbandyti, atrasti ir džiaugtis žiema.

Paskelbtas STEAM
21 balandžio 09, Penktadienis 08:58

40-ties paukščių diena

Keturiasdešimties paukščių diena- kasmet kovo 10 d. Lietuvoje minima diena, simbolizuojanti paukščių grįžimą. Pavasaris, spalvos ir grįžtančių paukštelių čiulbesiai jau visai šalia! "Smalsučiai" pasigaminę žiūronus iš antrinių žaliavų, pro langus, stebėjo grįžtančius paukščius. Išsiaiškinę, kaip paukščiai atrodo, aptarę jų įvairovę ir patys juos gamino naudodami gamtines ir antrines medžiagas, kūrė jiems lizdus, inkilus ir t.t... Į veiklas įsitraukė ir vaikų tėveliai bei seneliai.

Paskelbtas STEAM
21 balandžio 09, Penktadienis 08:42

Prikelkime daiktus naujam gyvenimui

Tikslas: panaudoti antrines žaliavas. Vaikams buvo užduotas klausimas: Ar galima pasidaryti žaislų, žaidimų, priemonių ar papuošimų iš panaudotų daiktų? Darželio vaikai nesunkiai įrodė, jog tai pilnai įmanoma! "Smalsučiai" susikūrė begalę įvairių dalykų: įvairius žaidimus su kuriais, vėliau, žaidė; laikrodžius, kuriuos pasikabino kambariuose; pieštukines, kuriose laikys piešimo įrankius; net vazas, kuriose merks gėles.

Paskelbtas STEAM

Rekvizitai

Renginių Kalendorius

Top
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "X" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos puslapyje Privatumo politika.