lten

sitemap2 Įrašai, filtruoti pagal datą: birželio 2020

Įrašai, filtruoti pagal datą: birželio 2020
20 birželio 30, Antradienis 09:28

Liepos 1 -31 d. „Smalsutis“ atostogauja

Liepos 1-31 d. lopšelis-darželis  atostogauja 

Paskelbtas Naujienos
20 birželio 26, Penktadienis 11:17

„Gamta vaiko akimis“. Aplinkos tyrinėjimas

Užbaigėme vaikų vasaros užimtumo ir poilsio programos projektą „Gamta vaiko akimis“, kuris buvo orientuotas į vaikų prigimtinį norą pažinti jį supantį pasaulį, skatinti vaikus tyrinėti, atrasti, pastebėti supančią gamtą.

Paskelbtas Naujienos

Tęsiant projektą „Gamta vaiko akimis“ Smalsučio kiemas pasipildė nauja erdve „Inkilų miestelis“.

Paskelbtas Naujienos
20 birželio 18, Ketvirtadienis 12:14

Tęsiasi projektas „Gamta vaiko akimis“

Smalsutyje tęsiasi projektas „Gamta vaiko akimis“. Visą savaitę vaikai aiškinosi, kas yra muzika, samprotavo kaip mes galime išgauti muzikos garsus: plodami, trepsėdami ir kitaip liesdami savo kūną, stuksendami akmenukais, pagaliukais .............. Vaikai klausėsi gamtos muzikos: paukščių čiulbėjimo, medžių ošimo, lietaus šniokštimo .......
Birželio 18 d. atvykstančius vaikus į darželį sutiko skambi muzika. Klausydamiesi muzikos garsų vaikai šoko, sportavo, ritmavo, žaidė kūno perkusijos žaidimus ir linksmai leido laiką.

Paskelbtas Naujienos
20 birželio 17, Trečiadienis 10:57

„Gamta vaiko akimis“

Birželio 17 d darželyje startavo vaikų vasaros užimtumo projektas „Gamta vaiko akimis“.

Paskelbtas Naujienos

„Smalsučio“ vaikai tęsia pažintį su naminiais gyvūnais. Birželio 3 d. darželį aplankė ūkinių gyvūnų paroda „Augink, rūpinkis, mylėk“, kurią atvežė ir apie gyvūnus papasakojo VšĮ „Paslaugos gamtai“ direktorė Ingrida Meškinytė. Darželio kieme vaikai iš arčiau susipažino su triušiukais, vištyte ir gaidžiuku, putpelėmis, antimis ir šinšila. Aiškinosi kuo vandens paukščiai skiriasi nuo kitų naminių paukščių, kuo vištytė skiriasi nuo gaidžiuko.

Įvyko net vardynos. Vaikai dviem triušiukams, broliukui ir sesytei įdėjo vardus Braškė ir Bantukas (krikšto mamos Melita ir Ritutė).

Dėkojame Šviečiamosios gyvulininkystės programai už galimybę paliesti, išgirsti, pamatyti ir kitaip pažinti naminius gyvūnus.

Paskelbtas Naujienos

Rekvizitai

Renginių Kalendorius

Renginiai

Nėra artimiausio renginio!
Nėra renginio atvaizdavimui
Top
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "X" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos puslapyje Privatumo politika.