Pavadinimas:

Tradicijos ir inovacijos ikimokyklinio ugdymo įstaigose

 Nuo kada vykdomas:

2017 11 01 – 2019 10 31

 Vadovas Darbo grupė:

Daina Murauskienė - direktorė

Jūratė Baltrušaitienė - direktorės pavaduotoja ugdymu

Ramutė Adomavičė - mokytoja metodininkė

Veikla, rezultatas:

https://tik.pixel-online.org

Aprašymas:

Panevėžio r. Dembavos lopšelis-darželis „Smalsutis" yra asocijuotas partneris Erasmus + KA2 projekte Inovacijų kūrimo Strateginių partnerysčių projekte "Tradicijos ir inovacijos ikimokyklinio ugdymo įstaigose" (angl. " Tradition and Innovation @Kindergarten ") (TIK). Projektą koordinuoja Pixel Asociacija (Italija).

Projekto "Tradicijos ir inovacijos ikimokyklinio ugdymo įstaigose" tikslas suteikti pagerinti vaikų, kurie lanko ikimokyklinio ugdymo įstaigas, ir auklėtojų pagrindines ir horizontaliąsias kompetencijas per tradicinių pasakų sekimą ir palyginimą bei stiprinti ikimokyklinio ugdymo ir vaikų šeimų bendradarbiavimą vaiko ugdymo procese.

Projekto laikotarpis:

Projektu siekiama:Paveikti ikimokyklinio amžiaus vaikų pagrindinius ir universaliuosius gebėjimus lyginant tradicines pasakas tarptautiniu aspektu ir taikant inovatyvius audiovizualinius metodus ir įrankius.Taikyti daugiadalykį ir holistinį požiūrį į priešmokyklinį ugdymą, paremtą inovatyvia mokomąja medžiaga, siekiant vystyti vaiko kognityvinius ir ikikognityvinius socialinius įgūdžius.Stiprinti ikimokyklinio ugdymo pedagogų ir vaikų šeimų gebėjimus kurti bendradarbiavimo modelius.

Projekto planuojami rezultatai:Mokomasis vadovas ikimokyklinio ugdymo pedagogams skirtas vystyti įgūdžius, reikalingus mokinių kognityvinių ir ikikognityvinių įgūdžių plėtojimui, ankstyvojo ugdymo etape sėkmingai bendradarbiaujant su mokinių šeimomis.

Mokomasis vadovas skirtas atkreipti ikimokyklinio amžiaus vaikų šeimų ir globėjų dėmesį į ikimokyklinio ugdymo svarbą vystant kognityvinius ir ikikognityvinius įgūdžius, būtinus pereinant į privalomojo ugdymo įstaigas.

Didaktikos priemonių rinkinys darželiams suteikiantis ikimokyklinio ugdymo pedagogams ir mokinių šeimoms inovatyvius, medijomis grįstus įrankius darbui su vaikais, skatinančius juos savarankiškai mokytis, interpretuoti ir apibūdinti tradicines pasakas bei susipažinti su kultūrine įvairove.

Daugiau apie projektą ir prieigą prie projekto rezultatų: https://tik.pixel-online.org

Projekto lankstukas lietuvių kalba: https://tik.pixel-online.org/brochure.php

Skaityti 640 kartai

Rekvizitai

Renginių Kalendorius

Top
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "X" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos puslapyje Privatumo politika.