Laisvos darbo vietos

Dembavos lopšelis-darželis „Smalsutis" skelbia konkursą direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigoms užimti

Panevėžio r. Dembavos lopšelis-darželis „Smalsutis" skelbia konkursą direktoriaus pavaduotojo ugdymui 1 pareigybei užimti nuo 2019 m. sausio 21 d. Neterminuota darbo sutartis.

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui organizuoja lopšelio-darželio veiklos plano rengimą, koordinuoja mokytojų metodinę veiklą, kvalifikacijos tobulinimą(si), projektinę veiklą, yra atsakingas už pedagogų ir mokinių duomenų registro tvarkymą, statistinių ataskaitų rengimą. Pavaduotojas ugdymui teikia pagalbą mokytojams, prižiūri, kaip vykdomi mokyklos veiklą reglamentuojantys dokumentai, stebi ugdymo procesą, analizuoja ir vertina ugdymo rezultatus, išmano asmenybės ir vaikų amžiaus tarpsnių psichologiją. Planuoja ir organizuoja savo veiklą, priima sprendimus, savarankiškai vykdo kitas mokyklos direktoriaus pavestas funkcijas.

Pavaduotojas ugdymui turi žinoti ir išmanyti ikimokyklinio ugdymo programų rengimo metodiką, bendrąją priešmokyklinio ugdymo(si) programą, ugdymo organizavimo formas ir metodus. Mokėti valdyti, kaupti, analizuoti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti reikalingus mokyklos vidaus tvarkomuosius, informacinius dokumentus bei išvadas.

Tarnybinio atlyginimo koeficiento dydis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu.

Kvalifikaciniai reikalavimai:

 • turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą (humanitarinį) išsilavinimą, pedagogo kvalifikaciją ir ne mažesni kaip 2 metu pedagoginio darbo stažą;
 • atitikti valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu, reikalavimus;
 • mokėti užsienio kalbą ir naudotis informacinėmis technologijomis;
 • gebėti savarankiškai planuoti, rengti ataskaitas, bendradarbiauti ir teikti konsultacijas, sklandžiai ir argumentuotai dėstyti mintis žodžiu bei raštu;
 • išmanyti švietimo teikėjų veiklą reglamentuojančius Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro įsakymus bei jais tvirtinamus dokumentus ir kitus teisės aktus, gebėti juos taikyti praktiškai;
 • būti pareigingam, darbščiam, kūrybiškam, iniciatyviam, pasižymėti nepriekaištinga profesine reputacija, elgesiu ir veikla, nepažeisti Mokytojo etikos normų;
 • gebėti vykdyti direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas.

Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:

 1. Asmens dokumento kopija
 2. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija
 3. Gyvenimo aprašymas (CV)
 4. Pretendento anketa (pretendentams į darbuotojo pareigas)
 5. Motyvacinis laiškas
 6. Užpildytą pretendento anketą (VATIS sistemoje).

Pretendentų atrankos būdas – žodžiu (pokalbis).

Dokumentų pateikimo būdas – el. būdu (per VATIS Prašymų teikimo modulį)

Informacija teikiama tel. (8 45) 59 43 69, direktorė Daina Murauskienė tel. 8 684 33 628.

Reikalavimus atitikę kandidatai apie pokalbio datą bus informuoti asmeniškai. Atvykstant į pokalbį būtina turėti dokumentų originalus.

Skaityti 156 kartai

Rekvizitai

Renginių Kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
11
12
13
14
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
30
Top
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "X" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos puslapyje Privatumo politika.