Spausdinti šį puslapį

Ilsimės

Kiemo erdvė:

ilsėdamiesi apžiūrinėja medžius, krūmus, kuria, dėlioja, stebi, diskutuoja, aptarinėja augalus, aplinką. Atlieka įvairius bandymus, stebi gyvąją gamtą. Diskutuoja, kas yra poilsis.

Poilsio zona:

Didelė erdvė, kurioje susiburia visa bendruomenė, vyksta šventės. Prie laužavietės vaikai dainuoja, kalbasi, pasakoja, verda sriubas, šiupinį, ant laužo, kepa bulves. Ragaudami dalijasi įvairiais įspūdžiais.

Kalneliu vaikai ridenasi, čiuožinėja, kopdami į jį paduoda draugui ranką. Vaikai bendrauja ir bendradarbiauja, aktyviai ir kūrybiškai leidžia laiką.

Hamake ilsisi, išlaiko pusiausvyrą. Tai kūrybingumo ir judesio lavinimo vieta. Vaikai supdamiesi varto knygutes, kuria įvairias istorijas, bendrauja su draugais.

Piešia ant stiklo ir veidrodžio įvairiomis priemonėmis.

Jurtoje ir palapinėje vaikai gali pasvajoti, pamąstyti, ramiai pabūti vienumoje. Išmoksta, kaip elgtis palapinėje, susipažįsta, kam ji skirta.

Žaidžia stalo žaidimus, geria arbatą.

Darželio vidaus erdvė:

bibliotekėlėje varto knygas, enciklopedijas, klausosi pasakų.

Skaityti 25106 kartai Atnaujinta 19 Balandis 29, Pirmadienis 13:50

Paveikslėlių galerija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "X" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos puslapyje Privatumo politika.