lten

sitemap2 Galvojame

Galvojame

Kiemo erdvė:

Vaikai susipažįsta su kelio ženklais, sužino jų reikšmes. Atlieka įvairius judesius visu kūnu, važiuoja dviračiu, balansiniu dviratuku ar paspirtuku, lenktyniauja.

Piešia ant asfalto:

dalyvauja bandymuose, patys išbando įvairius piešimo būdus (ant plėvelės ir folijos), piešia savo ar draugo šešėlį, matuoja atstumą, naudodamiesi sąlyginiais matais (sprindžiu, pėda, žingsniu, kitu daiktu), piešia ženklus, rašo savo vardą, visą žodį. Susipažįsta su skaičiais ir raidėmis. Pasirinktai raidei sugalvoja ir pasako žodžių.

Šiltuoju metų laiku atlieka bandymus su vandeniu įvairiose talpose, baseinėlyje:

  • leidžia laivelius,
  • pučia muilo burbulus,
  • dažo vandenį.

Tyrinėja aplinką, augalus, nukritusius lapus ir kas po jais slepiasi.

Žiemą tyrinėja ledą ir sniegą, piešia, spalvina, šaldo jį. Spalvotais ledukais puošia medelius.

Darželio vidaus erdvė:

susipažįsta su Pasaulio ir Lietuvos žemėlapiais, Lietuvos simboliais. Eidami „Spalvų takeliu“ lavina orientaciją, įtvirtina spalvų pavadinimus. Susipažįsta ir įvardija metų laikus, jų požymius.

Naudojasi planšetėmis ir kompiuteriais. Ieško ir randa atsakymus į rūpimus klausimus. Naudodamiesi interaktyvia lenta įtvirtina spalvas, komunikavimo, socialinę, pažinimo kompetencijas.

Skaityti 15154 kartai Atnaujinta 19 balandžio 29, Pirmadienis 13:45

Paveikslėlių galerija

View the embedded image gallery online at:
http://dembavald.lt/galvojame#sigProId5b79ab870c

Rekvizitai

Renginių Kalendorius

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
11
12
13
14
17
18
20
21
30
Top
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "X" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos puslapyje Privatumo politika.